Ankieta

Czym grzejesz?

  ​

Klimatyzatory 2006 LG

Coraz większy ruch na rynku klimatyzacyjnym świadczy o tym, że wiosna ( choć z pogody to nie wynika) tuż, tuż. Poszczególni producenci klimatyzatorów zaczęli wprowadzać swoje nowości. Firma LG, jedna z wiodących na rynku, przedstawia nowy cennik na klimatyzatory na rok 2006. W swojej ofercie posiada całą gamę klimatyzatorów:
klimatyzatory splity, klimatyzatory multisplity, klimatyzatory kanałowe i kasetonowe, klimatyzatory okienne.
W klimatyzatorach z oferty LG wprowadzono już rok temu szereg zmian konstrukcyjnych, które zapewniają jeszcze wyższy komfort instalacji i eksploatacji urządzeń oraz co bardzo ważne obniżają zużycie energii.

  • Nowością jest wprowadzenie serii z filtrem NANO Plasma, który ma zdolność usuwania przykrych zapachów 8-10 krotnie większą niż tradycyjne filtry węglowe.

 

  • W większości klimatyzatorów zastosowano system złotych lameli, które są zabezpieczeniem antykorozyjnym i przedłużają żywotność urządzenia.

 

  • Wprowadzono MPS (podwójny system zasilania)- jest to system umożliwiający oszczędność energii poprzez zastosowanie 2 sprężarek pracujących na maksymalnych obrotach do momentu osiągnięcia zadanej temperatury. W momencie kiedy temperatura w pomieszczeniu osiągnie zadany poziom, tylko jedna ze sprężarek o 40% wydajności będzie pracować na niskich obrotach.

 

  • Aby zaspokoić oczekiwania swoich klientów, firma LG wprowadza nowe wzornictwo jednostek wewnętrznych klimatyzatorów typu split. Jest to oferta uzupełniająca do dotychczasowej co oznacza, że nadal istnieje możliwość zamówienia jednostek wewnętrznych w standardowym wykończeniu (plastikowe panele).

Ścienne plastikowe

ART COOL Mirror

ART COOL

 

  • Wprowadzono ART COOL Mirror- klimatyzator z funkcją automatycznego oczyszczania. Funkcja ta pomaga usuwać nieprzyjemny zapach i skraca czas oczyszczania. Po zakończeniu pracy klimatyzatora funkcja Auto Clean uruchamia się automatycznie, powodując osuszenie wewnętrznej części klimatyzatora w ciągu 30 minut. Usunięta zostaje pleśń i wilgoć, co pozwala na delektowanie się czystym powietrzem. Funkcja ta pozwala na zaoszczędzenie czasu potrzebnego do oczyszczenia klimatyzatora.

 

  • Powstała seria klimatyzatorów z funkcją Jet Cool, która pozwala na szybkie schłodzenie pomieszczenia. Silny strumień zimnego powietrza jest nawiewany do pomieszczenia z dużą prędkością przez 30 minut do momentu osiągnięcia w pomieszczeniu temperatury 18 ºC.