Ankieta

Czym grzejesz?

  ​

Kurtyny powietrzne i inne urządzenia firmy FOKO-nowości 2005

Ogrzewanie wejść do sklepów, hal czy magazynów, a raczej ich zabezpieczenie przed napływem zimnego powietrza w trakcie zimy to duży problem. Produktów szwedzkiej firmy Frico naszym klientom nie trzeba zachwalać. Od lat kurtyny powietrzne tej firmy cieszą się ogromną popularnością. W odpowiedzi na oczekiwania klientów producent wprowadził nowe serie kurtyn powietrznych, nagrzewnic nadmuchowych oraz grzejników.NOWOŚCI 2005 !!!

AD 200 A/E/W

Kurtyny AD 200A/E/W są nowymi urządzeniami w ofercie FRICO przeznaczonymi do zabezpieczenia otworów drzwiowych o wysokości do 2,5 m. Urządzenia te zastąpiły dotychczasową serię kurtyn AC/WAC 200.

 

 

 

 

 

 

AD Koryncka

Zmodernizowana kurtyna powietrzna AD Koryncka. Seria kurtyn zaprojektowana z myślą o obiektach o wysokim standardzie wykończenia. Obudowa ze stali nierdzewnej. Udoskonalono parametry pracy.

 

 

 

 

 

 

ADR 200/300 E/W

Seria kurtyn przystosowanych do montażu w suficie podwieszanym. Urządzenie wyposażone w regulowany rękaw czerpny i nadmuchowy.

 

 

 

 

 

 

AG 4000 A/E/W

Seria kurtyn charakteryzująca się ponadczasowym i stylowym wyglądem oraz wysokimi osiągami przy niewielkich gabarytach. Wysokość urządzenia “tylko”-26 cm. Wydajność do 5400 m2/h.

 

 

 

 

 

 

AGV 4000 A/E/W

Kurtyny pionowe o stylowym wyglądzie i wysokich parametrach, tańsza alternatywa do kurtyn Korynckich.

 

 

 

 

 

 

AG 4500/5000 A/W

Duże kurtyny przemysłowe. Nowością są kurtyny wyposażone w wymiennik wodne. Dostępne będą moce grzewcze z jednostki nawet do 151 kW.

 

 

 

 

 

 

Elektra C/F/V/H

Elektryczne aparaty grzewczo-wentylacyjne tzw. nagrzewnice Elektra przystosowane do pracy w warunkach ekstremalnych.

 

 

 

 

 

 

AGI A/W

 

Duże kurtyny przemysłowe. Nowością są kurtyny wyposażone w wymiennik wodne. Dostępne będą moce grzewcze z jednostki nawet do 151 kW.

 

 

PF

 

Elektryczne i wodne grzejniki konwektorowe wentylatorowe.

 

 

Więcej informacji już wkrótce.