Ankieta

Czym grzejesz?

  ​

Facebook

Ogrzewanie nadmuchowe i klimatyzacja Miller - nowe ceny

Kolejne zmiany cenników. Ale tym razem na lepsze. Cieszymy się mogąc poinformować naszych klientów, że ceny systemów nadmuchowych Miller spadły. Zarówno piecy nadmuchowych jak klimatyzacji i pomp ciepła. Ma to oczywiście wpływ na wszystkie składane przez nas, a nie zrealizowane oferty. Koniecznie więc sprawdź ile mniej kosztuje teraz system nadmuchowy...

Wpływ na zmianę cen miały 2 rzeczy.
Jedna z nich to stały wzrost popularności systemów nadmuchowych, a tym samym wzrost ilości importowanych urządzeń.
Sprawdzona zasada handlowa mówi -kupujesz więcej, kupujesz taniej.
Drugi powód to trwały spadek kursu dolara. Kurs na poziomie 3 zł pozwolił od 7-go lutego wprowadzić nowy cennik.
Cennik oczywiście jest w złotówkach, a klient nie musi martwić się o okresowe wahania kursu.

Warto zwrócić uwagę, że w cenniku pojawiły się nowe urządzenia. A w zasadzie odpowiedniki starych pracujące na freonie R410.
I najważniejsza sprawa. Oferta Systemów Milller, jako chyba jedyna na rynku, jest pełna i kompletna oraz dostępna od ręki.
Piece ndmuchowe w wersji standardowej i kondensacyjnej, chłodnice do piecy nadmuchowych, agregaty tylko chłodzące i pompy ciepła, jednostki kanałowe, tzw. słupki do agregatów tylko chłodzących i pomp ciepła, nawilżacze, sterowniki, filtry.
A jeśli to Ci nie wystarcza - do każdego układu jesteśmy w stanie dobrać strefowy system rozdziału powietrza, pozwalający na niezależne sterowanie temperaturą w poszczególnych pomieszczeniach.