Ankieta

Czym grzejesz?

  ​

Facebook

Klimatyzatory Daikin - nowy cennik 2005

Z nadejściem nowego roku wielu producentów przedstawia już nowe cenniki. Jesteśmy jednymi z pierwszych, którzy na swojej stronie udostępniają nowy cennik klimatyzatorów Daikin.

Urządzenia Daikin pracują na freonie R-410A, jak i na R-407C, czyli gazach nie niszczących powłoki ozonowej kuli ziemskiej. Różnorodność modeli: od prostych SIESTA, przez INVERTERY ścienne, kanałowe, kasetonowe pojedyncze, jak i systemy MULTI, po centrale wentylacyjne, zaspokoją potrzeby najbardziej wymagającego klienta.

Nowy cennik niestety zawiera paroprocentową podwyżkę w stosunku do cennika z roku 2004. Paradoksalnie jednak można kupić w tym roku klimatyzator taniej niż w zeszłym, mimo podwyżki. Dlaczego? W zeszłym roku kurs Euro był bardzo wysoki, a obecnie bardzo niski. Przykład: popularny klimatyzator ścienny INVERTER FTKS 20C w zeszłym roku kosztował 656 EURO netto, w tym roku kosztuje 689 EURO netto. W zeszłym roku przy kursie 4,7 zł= 1 EURO klimatyzator ten kosztował 3083 zł netto, w tym roku przy kursie 4,1 zł=1 EURO będzie kosztował 2824 zł netto.

Nie zmieniła się cena popularnych oczyszczaczy powietrza, klimatyzatorów INVERTER Prestige i central wentylacyjnych HRV. Mamy nadzieję, że i w tym roku klimatyzatory Daikin będą się cieszyć równie dużym zainteresowaniem naszych klientów, jak do tej pory. Są to przecież jedne z najlepszych urządzeń na polskim rynku.