Ankieta

Czym grzejesz?

  ​

Facebook

Odkurzacze centralne Husky

Wprowadzamy nowy produkt do naszej oferty odkurzacze Husky. Odkurzacze centralne, które są standardem we wszystkich domach w Kanadzie i U.S.A. mogą być teraz montowane w naszych domach i po przyzwoitych cenach. Rewelacyjne dla alergików, super ciche i bardzo wygodne.

Budujesz dom- pora pomyśleć o kanałach do systemu odkurzacza centralnego. Jednostkę centralną zakupisz w dowolnej i najbardziej dogodnej dla Ciebie chwili np. przy przeprowadzce.

Masz już dom lub go remontujesz– myślisz, że już jest za późno na taki system. Nic bardziej mylnego. Jest to trochę bardziej kłopotliwe, ale jest to do zrobienia. Kanały można poprowadzić w miejscach mało widocznych ( oczywiście zamaskowanych ), a jednostkę centralną umieścić w kotłowni, pomieszczeniu gospodarczym czy w garażu.

 


 

Centralny odkurzacz jest urządzeniem ułatwiającym zachowanie w domu czystości i higieny. W skład systemu centralnego odkurzania wchodzi agregat (urządzenie zasysające powietrze) umieszczony w jakimś pomieszczeniu gospodarczym, połączony rurami z gniazdami ssącymi, rozmieszczonymi w różnych miejscach obsługiwanego budynku. Sprzątający posługuje się wężem „uzbrojonym" w rurę teleskopową i szczotkę odpowiednią do zamierzonego rodzaju sprzątania.

Uruchomienie agregatu następuje automatycznie po wetknięciu węża w gniazdo ssące, bądź za pomocą włącznika przy uchwycie węża . Kurz i zanieczyszczenia są zasysane w sprzątanym pomieszczeniu i przenoszone systemem rur do agregatu. W agregacie następuje osadzenie kurzu w pojemniku, a oczyszczone przez filtr zużyte powietrze wydalane jest na zewnątrz budynku.

Odkurzanie może być wykonywane na „sucho" - zbierane są wówczas zanieczyszczenia suche ( jak przy tradycyjnym odkurzaniu ) lub na „sucho - mokro" - instalacja ssąca i agregat są wówczas przystosowane również do zbierania płynów ( np. przy praniu dywanów , myciu tapicerki , posadzek i.t.p. )

Już wkrótce w dziale Oferta/odkurzacze centralne przedstawimy szczegółowy opis systemu centralnego odkurzania Husky, a w dziale Do pobrania/Cenniki ofertę cenową oraz przykładowe kalkulacje.