Ankieta

Czym grzejesz?

  ​

Klimatyzatory Chigo - dobry wybór

W ubiegłym roku, nie będąc pewnym sprzedaży nowego produktu, wprowadziliśmy do naszej oferty klimatyzatory Chigo. Byliśmy zaskoczeni popytem i zadowoleniem klientów. Doskonała jakość, niezbędne certyfikaty, dobra cena. W tym roku poszerzamy ofertę.

Chigo Air Conditioning Co. Ltd.
Od wielu lat firma ta jest symbolem wysokiej jakości, ciągłych innowacji technicznych i niezawodnego serwisu. Firma zalegalizowała swą działalność w 1994 roku w Chinach i w chwili obecnej stała się nowoczesną fabryką produkującą klimatyzatory w 160 modelach sześciu głównych typów: ścienne, podłogowe, okienne, do zabudowy, kanałowe i kasetonowe.
Fabryka Chigo wyposażona jest w nowoczesną linię produkcyjną o wydajności dwóch milionów jednostek rocznie i zajmuje obszar o powierzchni 200000 m2. Ponadto firma zatrudnia ponad 5000 pracowników i posiada zespół znakomitych, wykwalifikowanych fachowców dbających o ciągły rozwój technologiczny i wysoką jakość oferowanych urządzeń oraz wprowadzających szereg innowacji konstrukcyjnych.
Klimatyzatory firmy Chigo wyposażone są w wysokowydajne sprężarki japońskich firm MITSUBISHI lub HITACHI, co gwarantuje im niezawodną pracę przez wiele lat. Ponadto urządzenia te pracują na przyjaznym dla środowiska freonie R-407C.
Hasłem przewodnim firmy jest :"Nowy wybór dla ludzi na całym świecie".
Użytkownik otrzymuje urządzenie przyjazne i wygodne w użyciu. Zaawansowany system autodiagnostyki pozwala szybko wykryć usterkę, a także zabezpieczyć urządzenie przed eksploatacją w sytuacjach kiedy parametry pracy podzespołów odbiegają od normy. np. uszodzony wentylator, zapchane filtry czy wyciek freonu.
W bieżącym roku oferta jest bogatsza o klimatyzatory przenośne, osuszacze powietrza oraz kurtyny powietrzne.
Zapraszamy do działu Oferta oraz Pobierz.