Ankieta

Czym grzejesz?

  ​

Nagrzewnice - ogrzewanie nadmuchowe szybkie i tanie

Tradycyjne ogrzewanie tj. wodny kocioł c.o. + grzejniki nie sprawdza się w obiektach przemysłowych o dużej kubaturze.

Wynika to z dużej bezwładności grzejników tj. ich małej zdolności wymiany/ogrzania powietrza w krótkim czasie. W halach produkcyjnych, warsztatach, magazynach praca często odbywa się na jedną lub dwie zmiany i nie ma potrzeby ogrzewania poza godzinami pracy. Tymczasem rozgrzewanie się układu grzejnikowego trwa kilka godzin. Do tego przy wysokości hali powyżej 3-4 metrów pod sufitem tworzy się poduszka ciepłego powietrza, która zwiększa stratę ciepła przez strop.

Często też w okresie zimowym prowadzimy prace np. wykończeniowe w pomieszczeniach gdzie nie ma jeszcze wykonanej instalacji grzewczej lub z uwagi na roboty budowlane jest ona jeszcze nie uruchomiona. Często jedynym dostępnym medium jest gaz z butli, olej z podręcznego zbiornika lub prąd.

Wszystko to powoduje, że coraz częściej w takich wypadkach sięgamy po ogrzewanie nadmuchowe wykorzystując w tym celu nagrzewnice przenośne lub stacjonarne nie wymagające drogiej instalacji. Po prostu wstawiamy urządzenie i grzejemy. 

Do naszej oferty wprowadzamy szereg urządzeń MASTER obejmujący nagrzewnice olejowe i gazowe, zarówno z odprowadzeniem spalin jak i bez, nagrzewnice elektryczne, promienniki oraz osuszacze powietrza.

Na szczególną uwagę zasługują nagrzewnice powietrza na olej przepracowany. Warsztaty samochodowe zajmujące się wymianą oleju mają w tym wypadku bezpłatne medium grzewcze.

Duży typoszereg urządzeń oraz przystępne ceny pozwolą na dokonanie wyboru nawet najbardziej wybrednym klientom.

 


 

Więcej informacji w dziale OFERTA oraz Do pobrania