Ankieta

Czym grzejesz?

  ​

Nowe klimakonwektory UniTRANE

W 1913 roku James Trane imigrant z Norwegii założył swoją firmę La Crosse, Wisconsin. Wraz z synem wynalazł pierwsze konwektory i podstawowe procesy dla pierwszych chłodziarek. Od tego czasu Trane stale wprowadza na rynek nowe technologie i rozwiązania.
Będąca światowym liderem w dziedzinie projektowania i sprzedaży systemów wody lodowej, firma Trane zapowiada wprowadzenie na rynek swojej nowej serii klimakonwektorów UniTraneTM, bardziej wydajnych, ciszej pracujących i bardziej inteligentnych.Jako wynalazca pierwszego klimakonwektora w roku 1925, Trane stale optymalizuje parametry swoich produktów. Całkowicie nowa generacja klimakonwektorów UniTraneTM charakteryzuje się wysoką wydajnością energetyczną, łatwością instalacji i jeszcze większą niezawodnością. Badania klimakonwektorów UniTraneTM przeprowadzane są przez niezależne i nie związane z firmą laboratorium. Urządzenia posiadają certyfikat Eurovent potwierdzający podawaną przez firmę charakterystykę techniczną.

Ciche i proste w instalacji...
Doświadczenie firmy Trane umożliwiło jej opracowanie serii jednych z najcichszych na rynku klimakonwektorów - 28 dB(A) dla wielkości 01 (poziom energii dźwięku przy małej prędkości). Doskonałe parametry akustyczne nowej serii UniTraneTM zapewniają niezakłócony spokój użytkownikom biur, klientom hoteli a także personelowi centrów handlowych. Zabiegi związane z konserwacją zostały zredukowane do minimum - klimakonwektory wymagają tylko okresowego czyszczenia filtra urządzenia.

Komfort i inteligentne działanie - dzięki nowej regulacji ZN
Atestowany sterownik LonTalk ZN łączy w sobie uniwersalny język oraz inteligentny sposób sterowania prędkością obrotów wentylatora. Przy małej prędkości obrotowej, klimakonwektor UniTraneTM może osiągnąć do 65% swojej nominalnej wydajności i to przy minimalnym poziomie hałasu.
Regulacja ZN pozwala również stabilizować temperaturę nawiewu w czasie i minimalizuje wahania temperatury w pomieszczeniu. Dzięki tym dwóm unikalnym cechom, wzrasta jeszcze komfort użytkowników i zmniejsza się zużycie energii. Regulacja ZN funkcjonuje zarówno w sposób samodzielny jak i doskonale integruje się z systemami zarządzania budynkiem korzystającymi z profili funkcjonalnych LonMarkŽ.

Uniwersalna seria klimakonwektorów...
Klimakonwektory UniTraneTM są dostępne w różnych konfiguracjach, z obudową lub bez niej, w celu umożliwienia instalacji przy ścianie, na podłodze czy suficie. W celu zaspokojeniu specyficznych potrzeb każdego projektu dostępny jest pełen zakres montowanych fabrycznie opcji i osprzętu do montażu na placu budowy.