Ankieta

Czym grzejesz?

  ​

Nowy ulepszony VROOM - zwijany wąż do szybkiego sprzątania.

 

 

logo_vacufloWśród urządzeń, które ułatwiają sprzątanie domu za pomocą odkurzacza centralnego znany jest zwijany wąż do szybkiego sprzątania VROOM™. Teraz nowy VROOM™ pozwoli posprzątać nie tylko kuchnię czy garderobę, ale dzięki nowemu sposobowi montowania, można go użyć w garażu przy odkurzaniu np. samochodu.

 

 

 

VROOM™ - posprzątaj kuchnię w 3 minuty!

 

 

vacuflo_vroom_kuchnia

 

 

VROOM™ świetnie nadaje się do zastosowania w takich pomieszczeniach jak kuchnie, łazienki, garderoby czy przedpokoje, gdzie często znajdują się rozsypany cukier, piasek, szkło itp- czyli tam, gdzie najwięcej się kruszy i brudzi. Za jego największą zaletę należy uznać to, że nie musimy już ciągnąć za sobą węża od odkurzacza centralnego, czy też zmagać się ze szczotką, szufelką czy ręcznikami papierowymi – wystarczy VROOM™… Samo urządzenie składa się z kasety, w której znajduje się zwinięty wąż ssący połączony z instalacją centralnego odkurzacza. Chcąc posprzątać zabrudzenie przesuwamy końcówkę węża ssącego do pozycji poziomej, aktywując centralny odkurzacz, a następnie wyciągamy wąż z zasobnika. Po skończonym sprzątaniu podciśnienie, wytwarzane przez działający centralny odkurzacz, ułatwia nam schowanie węża w zasobniku, a przesunięcie końcówki węża z powrotem w dół, w pozycję pionową, wyłącza centralną jednostkę odkurzacza. Unika się w ten sposób zwijania i rozwijania przenośnego węża, czyniąc sprzątanie szybkim, łatwym i wygodnym. Kasetę z wężem ssącym można estetycznie zamontować praktycznie wewnątrz każdej szafki, z lewej bądź z prawej strony. Zawsze jest pod ręką, gdy go potrzebujemy przy codziennym szybkim sprzątaniu.

 

VROOM™ – odkurz samochód w 3 minuty!


vacuflo_vroom_garaz

 

 

Nowością tego roku jest nowa kaseta VROOM™, która nadaje się jak wyżej do sprzątania łazienki czy kuchni, ale również przydatna jest w garażu. Kasetę montuje się w miejscu z którego najłatwiej odkurzyć samochód.

 

vacuflo_vroom_nowy

VROOM 50/5,5 - cena 655,00 zł netto (vat 23%)

 

z wężem ssącym o długości 5,5 m (kaseta o wymiarach 83mm x 413 mm x 454mm),


 


VROOM 60/7,4 - cena 655,00 zł netto (vat 23%)

 

z wężem ssącym o długości 7,4 m (kaseta o wymiarach 83mm x 413 mm x 555mm)


 

 

ZOBACZ jak działa VROOM™ tutaj.

 

Więcej informacji odkurzacze centralne tutaj

 

Więcej informacji o kasetach VROOM™ tutaj

 

Cennik VROOM™ i odkurzaczy centralnych Vacuflo tutaj