Ankieta

Czym grzejesz?

  ​

Nowy oczyszczacz powietrza Daikin - walka z wirusem grypy

logo_daikinZbliża się jesień i niestety coroczny problem z grypą. Szczepienia, leki antywirusowe, witaminy i zdrowy tryb życia, to jest to, co może człowiek zrobić, aby zabezpieczyć się przed zarażeniem. Firma Daikin wychodzi naprzeciw potrzebom naszych klientów i wprowadza na rynek nowy oczyszczacz powietrza.


 

W powietrzu, którym oddychamy znajduje się wiele alergenów, wirusów, bakterii, roztoczy, szkodliwego dymu papierosowego mających wpływ na nasze zdrowie. Czy zdajemy sobie sprawę z tego, że powietrze w pomieszczeniach zawiera 2 do 10 razy więcej zanieczyszczeń niż w powietrzu zewnętrznym? A w pomieszczeniach spędzamy 60-95% swojego czasu. Zanieczyszczone powietrze ma negatywny wpływ na życie osób z alergią, astmą i innymi chorobami układu oddechowego.

Firma Daikin przedstawia nowy oczyszczacz powietrza MC70L, z 10 letnią gwarancją na filtry ( do każdego oczyszczacza dołączony jest komplet filtrów dzięki którym oczyszczać powietrze można przez 10 lat). Urządzenie MC70L (tak jak i wcześniejsze modele) w 100% niszczy wirusa grypy AH1N1 w pomieszczeniu. Dzięki technologii filtrów Flash Streamer jest możliwe całkowite wyeliminowanie wirusa grypy.

 

Badania wykazały, że technologia Flash Streamer stosowana w oczyszczaczach Daikin w 100% niweluje wirusa świńskiej grypy A(H1N1) i ptasiej grypy A(H5N1).

 

WIRUSY GRYPY ZNIWELOWANE W 100%

 

 

 

 

 

Wirusy znajdujące się w powietrzu usuwane są przez nowy biofiltr przeciwciał. Bakterie i zarodniki pleśni są neutralizowane przez Flash Streamer po ich adsorbcji przez tytanowo-apatytowy filtr fotokatalityczny.

 

BAKTERIE I WIRUSY WYELIMINOWANE W 99,9%

 

 

 

Oczyszczacz usuwa najbardziej powszechne alergeny takie jak: kurz, pyłki, roztocza, pleśń oraz adiuwanty np. formaldehyd.

 

ALERGENY I KURZ USUNIĘTE W 99,6%

 

 

 

Flash Streamer neutralizuje nieprzyjemne zapachy np. dymu nikotynowego.W 95% obniża natężenie zapachów.

 

NATĘŻENIE ZAPACHÓW OBNIŻONE O 95%

 

 

 

 

 

flash_streamer

 

 

Działanie 6-cio warstwowego systemu filtracji w oczyszczaczach MC70L.

TUTAJ

 

 

 

 

 

MC70L

FOTOKATALITYCZNY

OCZYSZCZACZ POWIETRZA


daikin_mc70l

 

- Do pomieszczenia 46 m2

- Nawiew powietrza 420 m3/h

- Bardzo cicha praca 16 dB

- Kompaktowy rozmiar

- Jednostka przenośna

- Dane techniczne tutaj

 Technologia Flash Streamer


2010,00 ZŁ NETTO*

 

* cena może ulec zmianie.

 

Więcej informacji o oczyszczaczu powietrza MC70L tutaj