Ankieta

Czym grzejesz?

  ​

Preparaty antymrozowe do instalacji grzewczej- teraz taniej

logo_ferdomSezon grzewczy rozpoczęty, pierwsze przymrozki nocne za nami. Warto pomyśleć o zabezpieczeniu naszych instalacji grzewczych przed zamarznięciem. Preparatów firmy FERDOM nie trzeba zachwalać. Są to preparaty sprawdzone przez naszych klientów. Teraz proponujemy państwu na początek sezonu promocję, właśnie na preparaty antymrozowe STOP ICE ( o takim samym działaniu i oparte na tych samych komponentach co ALPHI 11).

 

 

 

Wśród preparatów FERDOM mamy pełną gamę preparatów chroniących systemy grzewcze przed korozją, czyszczących szlam, złogi mineralne czy kamień kotłowy. FERDOM to szereg preparatów znajdujących zastosowanie w uszczelnianiu, usuwające wycieki na łączeniach. Nie można zapomnieć o preparatach, które pomocne są przy czyszczeniu palenisk kotłów olejowych, gazowych czy kotłów na paliwo stałe. Jedną z ważniejszych grup są inhibitory antymrozowe do c.o.

 

 

 

fernox_promocja

 

 

 

 

STOP ICE (ALPHI 11)

 

alphi_11_ferdom

 

- Do zabezpieczania systemów grzewczych c.o. z różnych materiałów( w tym aluminium, miedź czy tworzywa sztuczne), systemów solarnych, chłodniczych i klimatyzacji.

- Zawiera inhibitor na bazie preparatu CH-2 FERDOM czyli również zabezpiecza przed korozją i powstawaniu osadów

- Zabezpiecza instalacje przed zamarzaniem nawet do – 35oC.

- Preparat nietoksyczny na bazie glikolu propylowego, przyjazny dla środowiska naturalnego

- Karta katalogowa tutaj

- Specyfikacja techniczna tutaj  

 

 

Cennik preparatów FERDOM tutaj

Więcej na temat zabezpieczania instalacji grzewczej w artykułach tutaj