Ankieta

Czym grzejesz?

  ​

Opłacalne grzanie z pompą ciepła firmy Nibe- promocja

nibe maleOd 24.09.2012r rusza nowa promocja na gruntowe pompy ciepła NIBE pod hasłem „OPŁACALNE GRZANIE Z NIBE”. Promocja obejmuje 100szt. gruntowych pomp ciepła NIBE serii F1126/F1226 oraz 100szt. gruntowych pomp ciepła NIBE serii F1145/1245,1145 PC/1245 PC. Promocja trwa od 24.09.2012r. do 30.11.2012r. lub do wyczerpania zapasów.

Już od dziś możesz zakupić gruntową pompę ciepła NIBE w promocyjnych cenach.

 

 

 

Pompa ciepła NIBE F1126


w zestawie ze zbiornikiem o pojemności 300 lub 500 litrów


Już od 20 900 zł !!! 

 

nibe 1126 i 1226


Więcej o promocji tutaj

 

NIBE F1126/F1226 to pompy ciepła nowej generacji typu solanka/ woda lub woda/woda, zaprojektowane do oszczędnego i ekologicznego ogrzewania i produkcji c.w.u. w domach jedno- i wielorodzinnych.

Pompa ciepła NIBE F1126 umożliwia podłączenie zewnętrznego zbiornika c.w.u. (np. BIAWAR MEGA SOLAR) różnej budowy i pojemności.

NIBE F1226 to pompa dwufunkcyjna ze zintegrowanym wężownicowym zasobnikiem c.w.u. o poj. 180 litrów z wysokiej klasy izolacją termiczną (Neopor).

Pompy ciepła nowej generacji NIBE wyróżnia prostota instalacji i obsługi. Nowoczesny intuicyjny panel sterowania z monochromatycznym wyświetlaczem, wbudowaną instrukcją obsługi, kreatorem rozruchu i menu w języku polskim, pokazuje pełne informacje o statusie pompy, czasie pracy oraz wszystkich parametrach odczytywanych w urządzeniu. Gniazdo USB ułatwia serwisowanie urządzenia i aktualizację oprogramowania sterownika do najnowszej wersji.

Systemowe rozwiązania opracowane przez koncern NIBE umożliwiają łączenie pompy ciepła NIBE z modułem FLM, rozszerzającym jej funkcje o wentylację z odzyskiem ciepła. Spójny design i modułowa budowa jednostek pozwalają zachować zwartą bryłę i estetyczny wygląd urządzeń, dzięki czemu pompa ciepła może stanąć w pomieszczeniu pełniącym inne funkcje niż kotłownia, np. w pralni, suszarni, siłowni, a nawet w kuchni.

 

Już od dziś swobodne sterowanie pompą ciepła NIBE w prezencie.


Gruntowa pompa ciepła NIBE F1145/F1245/F1145 PC/F1245 PC


z modułem SMS 40 za 1zł netto.
nibe promocja modul


Więcej o promocji tutaj


Moduł SMS 40 pozwala na sterowanie i kontrolowanie pracy pompy ciepła przez telefon komórkowy za pomocą wiadomości SMS lub przez aplikację NIBE w systemie ANDROID.

Dodatkowo NIBE przygotowało dla Państwa darmową aplikację NIBE Mobile App do telefonów komórkowych z oprogramowaniem ANDROID. Podkręć ogrzewanie w drodze do domu lub sprawdź aktualną temperaturę pomieszczeń z dowolnego miejsca na Ziemi...możliwości są ogromne.

 

NIBE F1145/F1245 i F1145 PC/F1245 PC to pompy ciepła nowej generacji typu solanka/woda lub woda/woda, zaprojektowane do oszczędnego i ekologicznego ogrzewania i produkcji c.w.u. w domach jedno- i wielorodzinnych. Urządzenia są przeznaczone do współpracy z każdym rodzajem niskotemperaturowej instalacji grzewczej, np. grzejnikami, konwektorami lub ogrzewaniem podłogowym. Pompa ciepła NIBE F1145 umożliwia podłączenie zewnętrznego zbiornika c.w.u. (np. NIBE VPB) różnej budowy i pojemności.

Z kolei NIBE F1245 to pompa dwufunkcyjna ze zintegrowanym wężownicowym zasobnikiem c.w.u. o poj. 180 litrów z wysokiej klasy izolacją termiczną (Neopor). Pompy ciepła NIBE F1145 PC i NIBE F1245 PC występują w wersji z wbudowanym modułem chłodzenia pasywnego i zapewniają komfort przebywania w schłodzonych pomieszczeniach w okresie letnim. Wysoką efektywność pomp ciepła NIBE nowej generacji zapewniają m.in.energooszczędne pompy cyrkulacyjne (klasa energooszczędności A).

 

Pompy ciepła nowej generacji NIBE wyróżnia prostota instalacji i obsługi. Posiadają intuicyjny panel sterowania z kolorowym wyświetlaczem, wbudowaną instrukcją obsługi, kreatorem rozruchu i menu w języku polskim.

Możlie jest łączenie pompy ciepła NIBE z modułami, rozszerzającymi jej funkcje, np. o wentylację z odzyskiem ciepła i chłodzenie pomieszczeń, sterowanie dwoma obiegami grzewczymi, ogrzewaniem wody basenowej, systemem solarnym itp. Jej zwarta budowa i estetyczny wygląd sprawia, że może stanąć w pomieszczeniu pełniącym inne funkcje niż kotłownia, np. w pralni, suszarni, pokoju fitness czy w kuchni.

 

 

 

Czas i ilość pomp ciepła ograniczona. Nie daj się wyprzedzić!!!

 

 

 

Więcej na temat promocji tutaj i tutaj

Więcej o pompie ciepła NIBE w dziale artykułów Pompy ciepła lub tutaj

Nowy cennik pomp ciepła NIBE