Ankieta

Czym grzejesz?

  ​

Preparaty antymrozowe do instalacji grzewczej- jesienna promocja

logo ferdom Warto pomyśleć, teraz jesienią, o zabezpieczeniu  instalacji grzewczych c.o. przed zamarznięciem. Preparaty firmy FERDOM  to środki sprawdzone przez naszych klientów, stosowane do instalacji domowych, jak i przemysłowych. Na początek sezonu grzewczego firma FERDOM proponuje promocję, właśnie na preparaty antymrozowe STOP ICE ( o takim samym działaniu i oparte na tych samych komponentach co preparat ALPHI 11).

Wśród środków chemicznych FERDOM mamy pełną gamę preparatów chroniących systemy grzewcze przed korozją, czyszczących szlam, złogi mineralne czy kamień kotłowy. FERDOM to szereg preparatów znajdujących zastosowanie w uszczelnianiu, usuwające wycieki na łączeniach. Nie można zapomnieć o preparatach, które pomocne są przy czyszczeniu palenisk kotłów olejowych, gazowych czy kotłów na paliwo stałe. Jedną z ważniejszych grup są inhibitory antymrozowe do c.o.

 

ferdom promocja

 

 
 
 
 
 

STOP ICE (ALPHI 11)

alphi_11_ferdom

- Zabezpiecza systemy grzewcze c.o. z różnych materiałów( w tym aluminium, miedź czy tworzywa sztuczne), systemy solarne, chłodniczych i klimatyzacji.

- Zawiera inhibitor na bazie preparatu CH-2 FERDOM, czyli również zabezpiecza przed korozją i powstawaniu osadów

- Zabezpiecza instalacje przed zamarzaniem nawet do – 35 st C.

- Preparat nietoksyczny na bazie glikolu propylowego, przyjazny dla środowiska naturalnego

- Karta katalogowa tutaj

- Specyfikacja techniczna tutaj  

 

Cennik preparatów FERDOM tutaj

Więcej na temat zabezpieczania instalacji grzewczej w artykułach tutaj