Ankieta

Czym grzejesz?

  ​

Nowości 2013 klimatyzacja, ogrzewanie firmy Daikin

W kwietniu firma Daikin zorganizowała, jak co roku, konferencję dotyczącą nowych produktów firmy Daikin. Przedstawiono  nowy cennik, który obowiązuje od 01.04.2013r. oraz nowości jakie się ukażą w roku 2013.

Japońska firma Daikin kojarzona jest w Polsce z dziedzinami: klimatyzacja, ogrzewanie, wentylacja, chłodnictwo i systemy wodne - woda lodowa. Jakości produktów firmy Daikin nikomu nie trzeba przedstawiać. Świadczy o tym chociażby fakt, że w ubiegłym roku odnotowaliśmy, największe od lat, zainteresowanie produktami tej właśnie firmy.

 

Bardzo dobrą informacją jest to, iż w ceny w roku 2013 pozostają bez zmian w stosunku do poprzedniego roku. Nowy cennik zamieszczony jest już na naszej stronie. Ze względu na dużą pojemność, cennik ten podzielony jest na trzy części: cennik klimatyzatorów Daikin, cennik pompa ciepła Altherma i cennik klimakonwektory Daikin. Cennik chłodnictwa i systemów wodnych Daikin przesyłamy na zapytanie.

 

 

daikin cennik2013 

 NOWOŚCI FIRMY DAIKIN 2013


 


SPLIT PROFESSIONAL

  • klimatyzatory ścienne seria FTXS, pompa ciepła, chłodząco-grzewcze, inverterowe, wszystkie jednostki wewnętrzne mają teraz nowoczesną obudowę, są bardzo ciche i posiadają w opcji sterowanie ON-LINE

 

SPLIT PROFESSIONAL

  • klimatyzatory podsufitowe, podstropowe seria FHQ-C, pompa ciepła, chłodząco-grzewcze, inverterowe, mała przestrzeń montażowa, wentylator z silnikiem DC, dzięki czemu klimatyzatory te posiadają niskie zużycie energii, szeroki kąt nawiewu

 

SPLIT SEASONAL SMART I CLASSIC

  • klimatyzatory podsufitowe, podstropowe seria FHQ-C, pompa ciepła, chłodząco-grzewcze, inverterowe, idealne do sklepów, restauracji i biur, łatwe do montażu w narożnikach, klimatyzatory energooszczędne dzięki agregatom seasonal

 

SPLIT SEASONAL SMART

  • klimatyzatory podstropowe seria FUQ, pompa ciepła, chłodząco-grzewcze, inverterowe, idealne do montażu, gdzie brak sufitu podwieszanego, ze stylowym panelem podstropowym z nawiewem 4-ro kierunkowym i indywidualną kontrolą klap nawiewu, funkcja automatycznej zmiany kąta nawiewu, klimatyzatory energooszczędne dzięki agregatom seasonal

 

FULLY FLAT CASSETTE - w sprzedaży od lipca

  • klimatyzatory kasetonowe seria FFQ PROFESSIONAL, pompa ciepła, chłodząco-grzewcze, inverterowe, o unikalnej konstrukcji całkowicie płaskiego panelu dekoracyjnego, który pasuje do standardowych modułów sufitu podwieszanego, nowoczesne wzornictwo, funkcja indywidualnej kontroli klap nawiewnych, opcja czujnika ruchu i temperatury podłogi, możliwy nawiew świeżego powietrza, klimatyzatory energooszczędne dzięki wentylatorowi z silnikiem DC, bardzo ciche poziom ciśnienia akustycznego już od 25 dB.

 

URZADZENIA KANAŁOWE

klimatyzatory kanałowe seria FDXS-F, pompa ciepła, chłodząco-grzewcze, inverterowe, idealne do montażu w niskich stropach podwieszanych, dzięki wentylatorowi z silnikiem DC posiadają niskie zużycie energii, bardzo ciche poziom ciśnienia akustycznego już od 22 dB.

 

STEROWANIE

  • sterownik ON-LINE pozwala na sterowanie za pomocą smartfonu, laptopa,komputera monitorować i sterować funkcjami klimatyzatorów jednostek wewnętrznych.

  • Czujnik temperatury PLUG&PLAY, bezprzewodowy czujnik pozwala na dokładny pomiar temperatury pomieszczenia.

 

 

Nowy cennik klimatyzatory Daikin tutaj

Nowy cennik klimakonwektory Daikin tutaj

Nowy cennik pompy ciepła Altherma Daikin tutaj