Ankieta

Czym grzejesz?

  ​

Klimatyzator kasetonowy firmy Daikin z nawiewem obwodowym - pompa ciepła do biura

Klimatyzatory kasetonowe z funkcją chłodzenia i grzania zwykle polecane są do biur lub sklepów. Firma Daikin oferowała szereg kaset, które spełniały wymagania klientów. Prace nad nowymi rozwiązaniami i stałym ulepszaniem produktów prowadzone są co dnia.

Nowy klimatyzator kasetonowy, pompa ciepła, jest jednym z wyników prowadzonych prac inżynierów firmy Daikin. Chcieliśmy przybliżyć naszym klientom kasetę z nawiewem obwodowym w systemie ROUND FLOW.

 

 

logo daikin round flow

 

 

Teraz nowa technologia zastosowana w klimatyzatorze inverterowym, kasetonowym firmy Daikin sprawi, że chłodzenie czy grzanie, będzie jeszcze bardziej ekonomiczne i komfortowe.

 

BARDZIEJ ENERGOOSZCZĘDNE

W klimatyzatorach kasetonowych firmy Daikin można opcjonalnie zastosować CZUJNIK OBECNOŚCI. Dzięki tej funkcji można zaoszczędzić do 27% zużycia energii. Oprócz tego jeśli zamontujemy do klimatyzatora panel samoczyszczący obniżymy wówczas koszty zużycia energii nawet do 50%.

 

 

PODWYŻSZONY KOMFORT UŻYTKOWANIA

Jeśli dodamy opcjonalnie CZUJNIK PODŁOGOWY, sprawi on równomierny rozkład temperatury między sufitem i podłogą, a tym samym równomierną temperaturę w całym pomieszczeniu. Dzięki niemu powietrze nadmuchiwane z klimatyzatora będzie kierowane z dala od osób znajdujących się w pokoju.

 

 

 

ELASTYCZNA INSTALACJA

W przypadku zmian aranżacyjnych w pomieszczeniach nie ma potrzeby demontażu jednostki wewnętrznej klimatyzatora. Wystarczy zamknąć poszczególne klapki nawiewu za pomocą sterownika.

 

SAMOCZYSZCZENIE

Opcjonalnie można zamontować w klimatyzatorze kasetonowym specjalny panel dekoracyjny z funkcją samoczyszczenia. Dzięki temu, urządzenie samo czyści filtr. Przesyła kurz do miejsca, z którego bardzo łatwo, za pomocą odkurzacza, można wyssać z klimatyzatora.

 

 

 

KASETA OBWODOWA DAIKIN Z NAWIEWEM 360 st

ZOBACZ FILM TUTAJ

 

daikin fcqg f

 

Seria FCQG-F PROFESSIONAL

Seria FCQG-F SEASONAL SMART

Seria FCQG-F SEASONAL CLASSIC

Seria FCQHG-F High COP SEASONAL SMART

Seria FCQHG-F High COP SEASONAL CLASSIC