Ankieta

Czym grzejesz?

  ​

Klimatyzatory ścienne serii Professional firmy Daikin w nowej odsłonie

Klimatyzatory serii Professional firmy Daikin to urządzenia ścienne, pracujące na zasadzie pompy ciepła oraz oczywiście inwerterowe. Teraz seria  wzbogacona została o nowy design panelu wewnętrznego. Obniżony został poziom ciśnienia akustycznego od 19 dB. Urządzenia te w opcji mogą mieć zastosowane sterownie ON-LINE.

 

Klimatyzatory serii Professional już od wielu lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem naszych klientów. Są to klimatyzatory trwałe, dobrej jakości (zresztą jak wszystkie urządzenia firmy Daikin) i bardzo często (ze względu na to, że można chłodzić pomieszczenia srogą zimą) montowane w serwerowniach.

 

daikin ftxs sypialnia

 

Nowe modele tych pomp ciepła (klasa 20,25) mogą mieć zastosowanie (przy chłodzeniu czy grzaniu) w sypialniach, ze względu na bardzo niski poziom hałasu, jaki słyszymy, gdy klimatyzator pracuje. Bardzo dobrze komponują się z wnętrzem np. salonem, dzięki stylowemu panelowi, o zaokrąglonych krawędziach i krystalicznie białej, matowej obudowie.

 

daikin ftxs salon

 

 

Klimatyzatory serii Professional posiadają 2-obszarowy czujnik zwany INTELIGENTNE OKO. Działanie tego czujnika polega na tym, by powietrze było kierowane do strefy innej, niż ta, w której w danym momencie znajduje się człowiek. Jeżeli nie zostanie wykryta żadna osoba, urządzenie automatycznie przełączy się w ustawienie energooszczędne (FTXS35,42,50K).

 

daikin online controller

 

Urządzenia te posiadają (opcja) sterownik ON-LINE, który umożliwia kontrolę jednostki wewnętrznej z dowolnego miejsca za pośrednictwem smartfonu, laptopa, komputera osobistego, tabletu lub ekranu dotykowego (FTXS35,42,50,60,71).

 

Rodzina klimatyzatorów ściennych, chłodząco-grzewczych serii Professional posiada: jednostki od 2 kW do 7,1 kW mocy chłodniczej oraz od 2,5 kW do 8,2 kW mocy grzewczej. Tak duża ilość modeli pozwala zaspokoić potrzeby wielu klientów.

 

 

daikin ftxs panel 1

 

 KLIMATYZATOR FTXS PROFESSIONAL 

Zobacz jak działa 


TUTAJ