Ankieta

Czym grzejesz?

  ​

Zabezpiecz swoją instalację grzewczą preparatem antymrozowym - teraz taniej

logo ferdomWśród jesiennych promocji znalazła się też obniżka ceny środków antyzamarzaniowych, serii STOP ICE, do instalacji grzewczych. Ochrona przed zamarznięciem instalacji c.o. to jedno z głównych zapytań, z jakim zwracają się do nas klienci. Zima tuż, tuż więc trudno się dziwić.

 

Preparaty firmy FERDOM to środki sprawdzone na polskim rynku, stosowane do instalacji domowych, jak i przemysłowych. Na początek sezonu grzewczego firma FERDOM proponuje promocję, właśnie na preparaty antymrozowe STOP ICE ( o takim samym działaniu i oparte na tych samych komponentach co preparat ALPHI 11).

 

ferdom stop ice promocja

 

 

 

 

Wśród środków chemicznych FERDOM mamy pełną gamę preparatów chroniących systemy grzewcze przed korozją, czyszczących szlam, złogi mineralne czy kamień kotłowy. FERDOM to szereg preparatów znajdujących zastosowanie w uszczelnianiu, usuwające wycieki na łączeniach. Nie można zapomnieć o preparatach, które pomocne są przy czyszczeniu palenisk kotłów olejowych, gazowych czy kotłów na paliwo stałe. Jedną z ważniejszych grup są inhibitory antymrozowe do c.o.

 

 

ferdom stop ice tabela 

 

 

 

STOP ICE (ALPHI 11)

alphi_11_ferdom

- Do zabezpieczania systemów grzewczych c.o. z różnych materiałów( w tym aluminium, miedź czy tworzywa sztuczne), systemów solarnych, chłodniczych i klimatyzacji.

- Zawiera inhibitor na bazie preparatu CH-2 FERDOM czyli również zabezpiecza przed korozją i powstawaniu osadów

- Zabezpiecza instalacje przed zamarzaniem nawet do – 35oC.

- Preparat nietoksyczny na bazie glikolu propylowego, przyjazny dla środowiska naturalnego

- Karta katalogowa tutaj

- Specyfikacja techniczna tutaj  

 

 

 

Cennik preparatów FERDOM tutaj

Więcej na temat zabezpieczania instalacji grzewczej w artykułach tutaj