Ankieta

Czym grzejesz?

  ​

Nowa oferta na 2015r ogrzewanie firmy Daikin

logo daikinDział ogrzewania, pomp ciepła firmy Daikin od paru lat prężnie wdraża nowe lub modernizuje istniejące produkty. Przekłada się to na ogromne zainteresowanie naszych klientów pompami ciepła Daikin Altherma. W tym roku, poprzez połączenie dwóch marek Rotex i Daikin wprowadzone zostały nowe hydroboxy z zasobnikiem buforowym, a w połowie roku oczekujemy na całkiem nowy produkt, jakim jest pompa ciepła do c.w.u.

 

 

NOWOŚCI FIRMY DAIKIN 2015

OGRZEWANIE

 

 

    W nowej ofercie Daikin pojawił się oddzielny hydroboks do pompy ciepła Altherma 11 kW, będzie on bardziej dopasowany do agregatu (dotychczas do agregatów Altherma 11-14-16 kW był ten sam hydroboks 16-ka).

 

    Dla pomp ciepła Daikin Altherma LT dostępny jest teraz nowy hydroboks, tylko grzewczy, ze zintegrowanym zasobnikiem cwu 180l, przystosowany do obsługiwania dwóch obiegów grzewczych, z wbudowanym układem mieszania. Jest on przeznaczony do instalacji mieszanych z grzejnikami niskotemperaturowymi i klimakonwektorami.

 

 

daikin ehsx

 

    Nowa propozycja firmy Daikin dla tych, którzy chcą wykorzystać energię z dodatkowego źródła ciepła np. kolektorów słonecznych czy kominka z płaszczem wodnym, to pompa ciepła Altherma LT ze zbiornikiem buforowym. Komplet to agregat pompy ciepła Altherma LT ( ten co do tej pory był) oraz jej hydroboks EHSX z buforowym, bezciśnieniowym zasobnikiem ciepła z szeregiem wężownicowych wymienników ciepła.

 

    Od połowy roku powinna być dostępna zupełna nowość Daikin pompa ciepła do c.w.u.

 

    Rodzina klimakonwektorów Daikin została poszerzona o nowe klimakonwektory kasetonowe FWG. Dzięki zastosowaniu technologii bezszczotkowego silnika zyskujemy oszczędność energii do 70%, a głośność urządzenia została znacznie obniżona.

 

Więcej o nowościach na naszym blogu.

 

Oferujemy atrakcyjne ceny


ZADZWOŃ, WYŚLIJ E-MAIL


prześlemy korzystną ofertę

 

 

 

Ceny w cennikach są cenami netto katalog.