Ankieta

Czym grzejesz?

  ​

Odkurzacze centralne firmy Cyclo Vac - nowość w naszej ofercie

cyclovac logoWprowadzamy do naszej oferty nowe jednostki centralne odkurzaczy kanadyjskiej firmy Cyclo Vac. Dzięki nowym technologiom, jakie zastosowano przy produkcji jednostek centralnych odkurzaczy firmy Cyclo Vac, ich gwarancja na części serwisowe została określona na 10 lat. Modny, nowoczesny wygląd i kolorystyka oraz nowe rozwiązania dotyczące eksploatacji systemu opartego na jednostkach odkurzaczy Cyclo Vac, powodują, że jednostki te są unikatowe na rynku i warto się z nimi zapoznać.

 

RODZINA JEDNOSTEK ODKURZACZY CENTRALNYCH

CYCLO VAC

 

cyclovac rodzina

 

 

 

HYBRYDOWY SYSTEM FILTRACJI

Firma Cyclo Vac proponuje jednostki z hybrydowym systemem filtracji (jednostki serii H i HX), które mogą być używane z elektrostatycznym workiem na zanieczyszczenia lub bez niego. Nawet jeśli skończyły się worki do odkurzacza i nie mamy czasu czekać, aż przyjdą nowe, można używać odkurzacza. Usuwa się adapter worka przymocowany za pomocą dwóch śrub, który znajduje się nad kubłem na zanieczyszczenia.

 

cyclovac hybryda

 

 

CYKLONOWY SYSTEM FILTRACJI

Zupełnie nowe podejście do filtracji, bardzo podobne jak w odkurzaczach Vacuflo, pełny cyklon ( jednostki serii HD800C i HD801C). Dzięki temu, że jednostki z tej serii użytkowane są bez wymiennych worków i filtrów, moc i siła ssąca jest dużo większa, i niezmienna. W przypadku odkurzaczy z workami i filtrami, drobinki kurzu sukcesywnie zalepiają worek i filtry, co ma przełożenie na siłę ssącą odkurzacza.

 

 

 cyclovac cyclon

 

NOWY SYSTEM DATA SYNC

Wszystkie modele Cyclo Vac, zarówno z filtracją hybrydową, jak i z cyklonową, mogą mieć zastosowany system DATA SYNC. Dzięki DATA SYNC mamy większą informację o jednostce odkurzacza centralnego. Wyświetlacz LED zlokalizowany na jednostce centralnej i rękojeści podaje szereg istotnych informacji np. konieczność zmiany worka czy opróżniania zbiornika, przypomnienie daty przeglądu, wymiana filtra.

 

cyclovac datasync panel

 

 

Więcej informacji jednostki odkurzacza centralnego Cyclo Vac tutaj