Ankieta

Czym grzejesz?

  ​

Pompa ciepła powietrze-powietrze firmy Daikin system mini VRV IV

daikin logo vrv iv s series Przedstawiamy system pomp ciepła powietrze-powietrze firmy Daikin, jako nowość w rodzinie VRV. Nowa generacja tych produktów to mini VRV IV seria S. Są one teraz adresowane do ogrzewania i chłodzenia m.in. domów jednorodzinnych. Ich zwarta, kompaktowa budowa agregatu zewnętrznego oraz powiększony typoszereg jednostek wewnętrznych, powoduje, że są one atrakcyjne nawet dla klientów indywidualnych.

 

 

Dotychczas system VRV był znany z rozwiązań komercyjnych stosowanych w dużych obiektach biurowych. Były to duże stojące agregaty, z wydmuchem w górę, zaczynające się od 20kW wzwyż, a jednostki wewnętrzne nie zawsze komponowały się w salonie czy sypialni.

 

daikin vrv iv seria s

 

Nowy system mini VRV IV seria S składa się z jednego, zgrabnego agregatu, który można umieścić nawet na balkonie. Obsługuje on kilka, czy kilkanaście jednostek wewnętrznych. Jednostki wewnętrzne, to tak lubiana przez naszych klientów Daikin Emura, ale również Daikin Nexura, jednostki przypodłogowe, splitowe ścienne czy też zupełnie nowa jednostka kanałowa FNQ.

Jednostka FNQ zwraca uwagę na jej nietuzinkową zabudowę – zobacz film tutaj.  

 

 

 

System mini VRV IV seria S firmy Daikin to:

 

- układ pracujący przez cały rok w trybie chłodzenia i ogrzewania, nawet przy temp. -15 czy -20 stopni.

 

- agregaty, które pracują w zakresie mocy od 12 do 33 kW, pozwalające przyłączyć od kilku do dwudziestu kilku jednostek wewnętrznych.

 

- zdalne sterowanie z poziomu telefonu poprzez moduł Online Controller

 

- zmienna temperatura czynnika, pozwalająca na zwiększenie sprawności sezonowej w trybie ogrzewania i chłodzenia.

 

- ulotka system VRV IV S firmy Daikin

 

- więcej informacji technicznych oraz zdjęcia z montażu systemu mini VRV seria S na naszym blogu