Ankieta

Czym grzejesz?

  ​

Klimakonwektor HP do współpracy z pompą ciepła Altherma LT Daikin

Nowy klimakonwektor Heat Pump ( HP)

super cichy (19dB)

do pompy ciepła Altherma LT niskotemperaturowej.

 

fwxv_dom

 

  Przy ogrzewaniu domu w oparciu o pompę ciepła odbiornikami ciepła są grzejniki niskotemperaturowe, tzw. „podłogówka” (ogrzewanie podłogowe) lub klimakonwektory. Kombinacja ogrzewania podłogowego i grzejników niskotemperaturowych jest jedną z efektywniejszych rozwiązań dostępnych na rynku.

Nie jest to rozwiązanie idealne. Woda, która zasila ogrzewanie podłogowe ma niską temperaturę, tak też zasila grzejniki. Dlatego, aby grzejniki osiągnęły swoją wydajność muszą być dużo przewymiarowane.

Dobrym rozwiązaniem okazał się klimakonwektor, który nie tylko może być wykorzystany do chłodzenia pomieszczeń, ale dzięki swojej budowie, mimo małych wymiarów, potrafi emitować wymagane ilości ciepła przy niskiej temperaturze zasilania wody.

Klimakonwektor HP Daikin nie tylko prezentuje swoje walory estetyczne, ale współpracując z pompą ciepła Altherma jest urządzeniem bardzo cichym (jedynym na rynku grzewczym), które można montować nawet w sypialni. Zamiast częstych przełączeń termostatem w trybie pracy ON/OFF według pomieszczenia reprezentatywnego, każdy konwektor HP można bezpośrednio połączyć, za pomocą funkcji interlink, z jednostką wewnętrzną Daikin Altherma tzw.centrum sterowania systemu. Pozwala to wszystkim pomieszczeniom na zaspokojenie wymagań cieplnych niezależnie od stanu pozostałych.  

 

 

HP Konwektor FWXV... - super ciche rozwiązanie

 


fwxv-a_packright_tcm186-153402 

Wielkości:

- FWXV15A - wydajność 1,5 kW

- FWXV20A - wydajność 2,0 kW

Klimakonwektor grzewczo-chłodzący, do współpracy z pompą ciepła Daikin Altherma LT

Wyjątkowo cichy: głośność tylko 19 dB w trybie grzania lub odpowiednio 22 dB w trybie chłodzenia

Do zastosowania w sypialniach i pokojach dziennych

Możliwość zdalnego sterowania ( dzięki funkcji ”interlink” )

CENA

FWXV15A – 3500 zł netto*

FWXV20A – 3600 zł netto*

* cena może ulec zmianie

 

 

 

 

Dane techniczne


fwxv_dane_techn