Ankieta

Czym grzejesz?

  ​

Klimatyzacja

Klimatyzatory Hyper Inverter i Micro Inverter seria PAC firmy MHI


  

 

logo_mhi

 

W 2011 r japońska firma MHI wprowadziła nowy podział klimatyzatorów serii PAC. Są to urządzenia oparte o technologię Micro Inverter i Hyper Inverter.  

Micro Inverter to technologia stosowana do tej pory w produkcji klimatyzatorów serii PAC, choć teraz dopiero tak nazwana.

Natomiast Hyper Inverter to zupełnie nowa, zaawansowana technologia, zastosowana w klimatyzatorach MHI tej serii. Zapewnia ona najwyższą wydajność, efektywne grzanie i umożliwia zastosowanie długich rurociągów. Nowe jednostki (4~6 HP) z systemem Hyper Inverter mogą ogrzewać pomieszczenie nawet, gdy na zewnątrz jest temperatura – 20 st. C. Maksymalna długość rurociągu została zwiększona do 100m.

 

Klimatyzatory MHI serii PAC z technologią Micro Inverter


mitsubishi_logo_micro

 

 

 

Kompaktowa budowa jednostek zewnętrznych.

 

W klimatyzatorach MHI z technologią Micro Inverter zmniejszono wymiary jednostek zewnętrznych przez co prościej są montowane: łatwiejsza instalacja i łatwiejszy transport. Zmieniona została również sprężarka, która teraz ma dużo mniejsze wymiary.

Zastosowano wysokowydajną sprężarkę rotacyjną scrool na prąd stały i zredukowano wibracje. Przez zmianę geometrii lamel i zmniejszenie wymiennika ciepła zmniejszono straty ciepła i spowodowano mniejsze zaszranianie.

Zastosowano wysokoobrotowy silnik wentylatora dzięki czemu otrzymano większą efektywność wymiennika.

 

mitsubishi_micro_budowa

 

 

mitsubishi_micro_budowa_1