Ankieta

Czym grzejesz?

  ​

Klimatyzacja

Klimatyzatory Mitsubishi Heavy Industries 2010 (materiał archiwalny)ARTYKUŁ ARCHIWALNY 

możliwe zmiany specyfikacji technicznej lub też brak danych modeli w aktualnej ofercie 

 

 

 

 

 

 

NOWOCZESNE KLIMATYZATORY MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES
  • cicha praca;

  • energooszczędność;

  • sterylizacja, usuwanie przykrych zapachów;

  • system antyalergenowy;

  • doskonała filtracja powietrza;

  • szybkość i wysoka sprawność;

  • daleki zasięg strumienia powietrza.


Technologie lotnicze


- Spiralny strumień powietrza i przestrzenny przepływ powietrza

Zastosowanie wyników badań aerodynamicznych wykorzystywanych w technologii silników strumieniowych do urządzeń klimatyzacyjnych.

Metoda CFD wykorzystywana do projektowania łopatek silników strumieniowych została zastosowana do zaprojektowania kanałów powietrznych w klimatyzatorach, do osiągnięcia idealnego systemu przepływu powietrza (cyrkulacji powietrza). Strumień powietrza utworzony w tym systemie charakteryzuje się dużą objętością i wytworzony jest przy minimalnym zużyciu energii. Strumień powietrza jest jednorodny, cichy i ma duży zasięg.
Kolory prezentują prędkość strumienia powietrza- Przestrzenny przepływ powietrza zapewnia ruch powietrza w całym pomieszczeniu

Połączenie pionowego i poziomego strumienia powietrza zapewnia uzyskanie przestrzennego przepływu powietrza. Duża objętość strumienia umożliwia uzyskanie jednakowych parametrów powietrza w całym pomieszczeniu. Funkcje wykorzystującą opisane zjawiska uruchamia się za pomocą jednego przycisku na sterowniku klimatyzatora.

Technologia zastosowana w modelach:wszystkie SRK i SKM

Sprężarka inwerterowa DC PAM


- Szybkość i wysoka sprawność

Sprężarki inwerterowe (o zmiennej wydajności) posiadają liczne zalety w stosunku do tradycyjnych sprężarek o stałej wydajności. Sprężarki inwerterowe mogą zapewnić uzyskanie szybkiego efektu grzania i uzyskanie żądanej temperatury w krótkim czasie po uruchomieniu urządzenia. Dzięki inwerterowi można obniżyć wymaganą wydajność sprężarki i zmniejszyć zużycie energii bez obniżania warunków komfortu. Ponadto sprężarka zasilana jest prądem stałym, przez co ma wyższą sprawność od sprężarki zasilanej prądem zmiennym.

- Silnik prądu stałegoTechnologia zastosowana w modelach:SRK-ZIX, SRF-ZIX,SRK-ZE,SRK-ZG,SCM-ZG