Ankieta

Czym grzejesz?

  ​

Klimatyzacja

Klimatyzatory serii RAC w systemie Multi-Split firmy MHI

 
 

 

SYSTEM MULTI-SPLIT


SERII RAC


KLIMATYZATORY MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES

 

System Multi-Split umożliwia podłączenie do jednej jednostki zewnętrznej kilku jednostek wewnętrznych, które chłodzą i grzeją w poszczególnych pomieszczeniach. Jednostki wewnętrzne klimatyzatora mogą być zróżnicowane pod względem mocy i sposobu montażu. Możliwe jest podłączenie do jednego agregatu zewnętrznego klimatyzatora jednostek wewnętrznych takich jak: jednostki split-ściennej, jednostki kasetonowej, jednostki przypodłogowej i kanałowej. Dzięki układowi Multi-Split możliwa jest zróżnicowana temperatura w poszczególnych pomieszczeniach, jak również zróżnicowana prędkość nadmuchu.

 

logo_mhi

 

System serii RAC Multi-Split japońskiej firmy Mitsubishi Heavy Industries oparty jest na zaawansowanych technologicznie klimatyzatorach ze sprężarkami inverterowymi. Sprężarki inverterowe zapewniają uzyskanie szybkiego efektu w krótkim czasie po uruchomieniu urządzenia. Cały system Multi-Split firmy Mitsubishi Heavy Industries pracuje na jednostkach zewnętrznych z wbudowanymi sprężarkami inverterowymi, serii SCM-ZJ i serii SCM-ZMS. Wszystkie one mają klasę energetyczną A, z zachowaniem znacznego zapasu wartości współczynnika COP. Dzięki tak wysokiej klasie sprawności energetycznej, klimatyzatory te zapewniają duże oszczędności energii elektrycznej. W systemie tym istnieje możliwość podłączenia do jednej jednostki zewnętrznej aż czterech jednostek wewnętrznych. Maksymalna wydajność jednostek wewnętrznych mieści się w granicach od 6 kW do 13,5 kW. Duży nacisk położono na jakość wydmuchiwanego powietrza. W jednostkach wewnętrznych klimatyzatorów firmy Mitsubishi Heavy Industries zastosowano różnego rodzaju filtry, dzięki którym powietrze wydmuchiwane pozbawione jest alergenów, bakterii i przykrych zapachów oraz emituje jony ujemne. Jednostki te są tak zbudowane, że przepływ powietrza jest łagodny i nie powoduje on głośnego szumienia. Są one jednymi z cichszych klimatyzatorów na rynku.

 

 

mhi multi wewnetrzne

 

mhi multi zewnetrzne

 

System Inverter Multi-Split firmy Mitsubishi Heavy Industries

 

 • - składa się z jednostki zewnętrznej serii SCM-ZJ lub SCM-ZMS oraz kilku jednostek wewnętrznych

 • - system Multi-Split umożliwia jednostce zewnętrznej obsługę do 4 jednostek wewnętrznych

 • - maksymalna wydajność jednostek wewnętrznych od 6 kW do 13,5 kW

 • - obsługują wszystkie wewnętrzne jednostki inverterowe serii RAC: ścienne SRK-ZM,SRK-ZMX, SRK-ZR, przypodłogowe SRF, kasetonowe FDTC-VF i kanałowe SRR-ZJ i FDUM.

 • - układ pracuje w systemie pompy ciepła ( chłodzenie latem, grzanie zimą)

 • - czynnik chłodniczy ekologiczny R410A

 • - klasa energetyczna A

 • - sprężarka inverterowa

 • - wysoki współczynnik COP

 • - 3 lata gwarancji

 •