Ankieta

Czym grzejesz?

  ​

Klimatyzacja

Klimatyzatory przenośne firmy REMKO

 

 

logo_remko

 

Tam, gdzie zabudowa lub finanse nie pozwalają na montaż klimatyzatora ściennego dobrym rozwiązaniem jest klimatyzator przenośny. Przedstawiamy klimatyzatory niemieckiej firmy Remko. Firma Remko ma w swej ofercie klimatyzatory przenośne monobloki, klimatyzatory przenośne dzielone z tzw. plecakiem oraz klimatyzatory ścienne.  

KLIMATYZATORY REMKO MONOBLOKI

Przenośne klimatyzatory monobloki to urządzenia o małych rozmiarach idealne do chłodzenia małych pomieszczeń. Niewielkich rozmiarów obudowa mieści w sobie skraplacz, kompresor i parownik.

Klimatyzator zasysa powietrze, które jest filtrowane, chłodzone i osuszane, a następnie ponownie odprowadzane do pomieszczenia. Ciepło i wilgoć, w przypadku monobloków, odprowadzane są na zewnątrz za pomocą elastycznej rury. Dla sprawnego działania tych klimatyzatorów wystarcza lekkie uchylenie okna lub można wykonać odprowadzenie przez ścianę na zewnątrz (element przepustowy do ścian dostępny jest jako wyposażenie dodatkowe).  

Klimatyzatory przenośne firmy Remko nie tylko chłodzą powietrze, ale również osuszają powietrze. Zapobiegają zawilgoceniu ścian, powstawaniu zapachu stęchlizny, rdzewieniu, zbieraniu się wody i powstawaniu pleśni.Skropliny powstałe w procesie osuszania zbierane są w pojemniku, zabezpieczonym przed ich przelaniem.

Klimatyzatory przenośne firmy Remko posiadają nowoczesny, opływowy kształt w modnym srebrnym kolorze lub białym.

Dzięki wyposażeniu klimatyzatora w kółka, można go łatwo przemieszczać w dowolne miejsce. Klimatyzator monoblok jest dostarczany w komplecie z pilotem oraz 1,2 metrowym przewodem wyposażonym w zestaw okienny.    

 

Budowa klimatyzatora przenośnego firmy Remko.

 

remko_budowa

 

 

 

Montaż klimatyzatora przenośnego.

 

 

 

remko_montaz2

Montaż klimatyzator przenośny monoblok

Montaż klimatyzator przenośny dzielony

 

remko_montaz3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obsługa klimatyzatora przenośnego.

 

Klimatyzator przenośny firmy Remko działa po podłączeniu do gniazdka. Urządzenie to posiada pilot do sterowania zdalnego. Co jakiś czas należy wyczyścić filtry i opróżnić pojemniczek ze skroplinami ( w chwili przepełnienia wodą świeci się czerwona dioda).

 

 

remko_filtr

 

 

 

 

 

Co jakiś czas należy wyczyścić filtry

 

 

 

 

remko_skropliny

 

 

 

 

 

Należy pamiętać o skroplinach i opróżnić pojemniczek ze skroploną wodą ( w chwili przepełnienia wodą świeci się czerwona dioda)