Ankieta

Czym grzejesz?

  ​

Klimatyzacja

Klimatyzatory bez jednostki zewnętrznej OLIMPIA SPLENDID

olimpia logo

 

Co zrobić jeśli nie mamy miejsca na zamontowanie jednostki zewnętrznej ???

Nie chcemy też klimatyzatora przenośnego. Zależy nam na stacjonarnym urządzeniu, które wkomponuje się w aranżację wnętrza.

Rozwiązaniem tego problemu są klimatyzatory bez jednostki zewnętrznej UNICO firmy OLIMPIA SPLENDID.

Trzeba dodać jedyne na naszym rynku.

Klimatyzatory bez jednostki zewnętrznej montowane są głównie w miejscach, gdzie nie ma możliwości zawieszenia agregatu zewnętrznego np. na elewacjach zabytkowych kamienic lub tam, gdzie po prostu agregat klimatyzatora szpeci, przeszkadza na elewacji lub balkonie. Kompletny system klimatyzacyjny mieści się w jednej jednostce wewnętrznej. Na elewacji zewnętrznej pozostają tylko kratki wlotu i wylotu powietrza.

 

ZOBACZ JAKI PROSTY MONTAŻ

TUTAJ

 

 

olimpia 2

 

Klimatyzatory te w zależności od wolnego miejsca oraz aranżacji wnętrza mogą być zainstalowane zarówno wysoko, jak i nisko na ścianie. Ich nowoczesny, stonowany i prosty design powoduje, że komponują się bardzo dobrze zarówno w hotelach, muzeach, domach jednorodzinnych czy mieszkaniach.

 

olimpia inv 3

 

UNICO stosujemy zarówno do chłodzenia latem ( np. klimatyzator tylko chłodzący lub chłodząco-grzewczy), dogrzewania jesienią i okresach przejściowych (klimatyzator pompa ciepła chłodząco-grzewczy) lub ogrzewania pomieszczenia zimą (klimatyzator z dodatkową grzałką elektryczną). 


Nowe klimatyzatory UNICO w wersji inverterowej zużywają nawet 30% mniej energii niż te z technologii on-off.

Każdy klimatyzator bez jednostki zewnętrznej posiada filtr elektrostatyczny na węglu aktywnym, który wyłapuje pyłki, kurz, oczyszcza powietrze z dymu.

 

olimpia easy 2

 

Kilka klimatyzatorów działających w jednym pomieszczeniu można połączyć wspólnym sterownikiem tzw. panel bezprzewodowy REMOTE.

Automatyczne usuwanie kondensatu (w modelach tylko chłodzących, powyżej 23 st.C) eliminuje potrzebę wykonania instalacji odwadniającej i upraszcza montaż.

Razem z urządzeniem dostarczany jest cały osprzęt (kratki, kołnierze, listwy mocujące).