Ankieta

Czym grzejesz?

  ​

Odkurzacze centralne

System WallyFlex

WALLYFLEX

PUNKT SSĄCY ODKURZACZA CENTRALNEGO

Z ROZCIĄGLIWYM WĘŻEM

 

vacuflo_wallyflex_1

 

 

Za pomocą odkurzacza centralnego możemy w szybki i komfortowy sposób poodkurzać cały dom. Nie zawsze jednak jest wygodnym wyciąganie całego węża ze schowka i odkurzanie małego miejsca zaśmieconego. Pomocnym w tym wydaje się WallyFlex. WallyFlex jest to punkt ssący odkurzacza centralnego, zintegrowany z rozciągliwym wężem. Montuje się go na ścianie, więc nie zabiera dużo miejsca, a dzięki długości węża 3,9 m, można odkurzać nim prawie wszystkie pomieszczenia.

 

vacuflo_wallyflex_pralnia

 

Można go montować w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach takich jak przedpokoje, kuchnie, garderoby, pralnie i łazienki oraz innych. WallyFlex świetnie sobie radzi z zanieczyszczeniami takimi jak: piasek, szkło, proszek do prania, okruchy i wiele innych.

 

vacuflo_wallyflex_lazienka2

 

WallyFlex świetnie nadaje się do zastosowania w takich pomieszczeniach jak kuchnie, łazienki, garderoby czy przedpokoje, gdzie często znajdują się rozsypany cukier, piasek, szkło itp - czyli tam, gdzie najwięcej się kruszy i brudzi.

 

vacuflo_wallyflex_garderoba

 

Za jego największą zaletę należy uznać to, że nie musimy już ciągnąć za sobą węża od odkurzacza centralnego, czy też zmagać się ze szczotką, szufelką czy ręcznikami papierowymi – wystarczy WallyFlex

Działanie: po wyjęciu końcówki węża, specjalną dźwignią znajdującą się pod nią, uruchamia się jednostkę centralną odkurzacza. Po zakończonym sprzątaniu odłożenie węża powoduje wyłączenie jednostki centralnej.

 

vacuflo_wallyflex_lazienka1

 

WallyFlex może być używany samodzielnie bez końcówek, ale pasują do niego wszystkie akcesoria (ssawki, szczotki i rurki) z okrągłym zakończeniem 31 mm. Unika się w ten sposób zwijania i rozwijania przenośnego węża, czyniąc sprzątanie szybkim, łatwym i wygodnym.

Zawsze jest pod ręką, gdy go potrzebujemy przy codziennym szybkim sprzątaniu.

 

ZOBACZ JAK DZIAŁA WALLYFLEX TUTAJ

 

 

 

Więcej informacji odkurzacze centralne tutaj

Cennik WALLYFLEX i odkurzaczy centralnych tutaj