Ankieta

Czym grzejesz?

  ​

Odkurzacze centralne

Separatory do odkurzaczy centralnych

SEPARATORY DO SYSTEMU ODKURZACZA CENTRALNEGO

 

 

 vacuflo_separator_brodzik

 vacuflo_separator_warsztat

 vacuflo_separator_kominek

 

Separatory wspomagają systemy centralnego odkurzania, wszędzie tam gdzie istnieje obawa uszkodzenia instalacji. Dzięki takim separatorom możliwe jest upranie dywanu, ścieranie "na mokro", umycie szyb, zebranie nadmiaru wody z podłogi, udrożnienie przytkanego odpływu z brodzika,sprawne i bezpieczne wyczyszczenie kominka z zimnego popiołu czy usunięcie trocin z warsztatu.

 

 

SEPARATOR POPIOŁU VACUFLO

Urządzenie do usuwania zimnego popiołu z grilla, pieca lub kominka. Prostota, a za razem genialność tego urządzenia sprawia, że doceniają go wszyscy użytkownicy dbający o czystość i wygodę. Separator wyposażony jest w zmywalny filtr , który chroni instalację oraz jednostkę centralną przed zabrudzeniem popiołem.

 

vacuflo_separator_opis

 

 W skład separatora wchodzą: metalowy pojemnik (3), metalowa pokrywa pojemnika z uchwytem do przenoszenia (5) oraz otworem do podłączenia odkurzacza(4), metalowy wąż (1) zakończony aluminiową rurą ssącą (2), zmywalny filtr (6) i metalowa siatka osłonowa filtra (7).              

 

 

SEPARATOR DO MOKRYCH I SUCHYCH ZANIECZYSZCZEŃ VACUFLO


Separator przeznaczony jest do zasysania mokrych i suchych zanieczyszczeń.

vacuflo_separator_2

 

W skład zestawu separatora wchodzą: pojemnik separatora wraz z krótkim przyłączem do gniazda ssącego, wąż ssący z przesuwną klapką regulacji siły ssania w plastikowej rękojeści, szczotka dwufunkcyjna do wody i suchych zanieczyszczeń, szczotka z włosiem i polipropylenowa dwuczęściowa rura. Uruchomienie jednostki centralnej następuje w chwili włożenia końcówki węża do gniazda ssącego.            

 

Zobacz cennik odkurzaczy centralnych wraz z akcesoriami tutaj