Ankieta

Czym grzejesz?

  ​

Odkurzacze centralne

System SPOT

SPOT

PODRĘCZNE GNIAZDO Z  KRÓTKIM ROZCIĄGLIWYM WĘŻEM

 

vacuflo spot 11

 

 

Gniazdo SPOT, z 3 metrowym wężem ssącym, zostało zaprojektowane do codziennego rutynowego sprzątania. To szybki i wygodny sposób na posprzątanie w nagłych wypadkach np. rozsypanego proszku do prania czy codziennych zabrudzeń np. naniesionego piachu w przedpokoju lub wiatrołapie. Gniazdem SPOT można także oczyścić zabrudzone łapy i sierść psa powracającego ze spaceru.

 

 

vacuflo spot 13

 

      vacuflo spot 14
vacuflo spot 15 vacuflo spot 16

 

 

 

Gniazdo SPOT to gniazdo z rozciągliwym 3 metrowym wężem, który tak jak to jest w systemie Hide-a-Hose, jest ukryty w instalacji centralnego odkurzania, wewnątrz ściany. Dostęp do węża jest natychmiastowy - po podniesieniu klapki gniazda ssącego, wyciągamy wąż, uruchamia się odkurzacz centralny i można natychmiast odkurzać. Wraz z gniazdem ssącym dostarczana jest mała szczotka, która mieści się pod pokrywą gniazda.ZOBACZ JAK TO DZIAŁA TUTAJ

 

Gniazda ssące SPOT są dostępne w 3 kolorach: białym, kremowym i czarnym. Można zastosować wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości zamontowania kasety z wężem VROOM. 
SPOT jest zawsze na swoim miejscu gotowy do użycia. Jego użytkownicy szybko docenią jego zalety przez natychmiastowe, expresowe działanie w sytuacjach nagłych.

 

vacuflo spot 6

 

 

Charakterystyka i zalety systemu SPOT


 Wysoka funkcjonalność. Pozwala na ukrycie w ścianie do 3 metrów węża ssącego, który jest dostępny w każdej chwili po podniesieniu klapki gniazda ssącego.

Idealny do zastosowania w pralniach, garderobach, przedpokojach, wiatrołapach czyli wszędzie tam, gdzie jesteśmy narażeni na radzenie sobie z nagłymi lub codziennymi rutynowymi zabrudzeniami.

Duży zasięg. 3 metrowy wąż rozciąga się nawet do 4,5 metra.

Automatyczne chowanie węża. Po zakończonym sprzątaniu wąż sam zasysa się do instalacji.

Ukryty w ścianie. Można go zastosować w pomieszczeniach, gdzie nie ma możliwości zamontowania kasety VROOM.

Wygoda. Wraz z gniazdem SPOT dostarczana jest mała szczotka, która mieści się pod pokrywą gniazda.

Estetyka. Dodatkowym atutem gniazda jest estetyka wykonania oraz to, że można je dobrać kolorystycznie. Dostępne są 3 kolory: białe, kremowe i czarne.

Kompatybilność. Współpracuje z każdym systemem odkurzacza centralnego.

 

Zobacz cennik SPOT, odkurzacze centralne i akcesoria  tutaj