Ankieta

Czym grzejesz?

  ​

Odkurzacze centralne

System Hide-a-Hose nowy system odkurzania centralnego

Dzięki systemowi odkurzacza centralnego pozbyliśmy się odkurzacza na kablu, który obijał meble, był głośny i niewygodny. Wystarczy podłączyć wąż do gniazda w ścianie i już można odkurzać. Jedyną niedogodnością tego systemu jest wąż. Wąż jest tak skonstruowany, że nie zapętla się i jest odporny na zgniecenia, jednak trzeba go gdzieś trzymać i chować w komórce lub szafce. Nie zawsze jest też wygodnie i poręcznie przenosić zwój węża w rękach.

 

vacuflo_hide_a_hose_3 

vacuflo_hide_a_hose_2_3 

 

Powstał rewelacyjny pomysł – chowanie węża w ścianie ( a ściślej w gnieździe ssącym z rurociągiem). Pomysł ten zawarty został w systemie zwanym Hide-a-Hose.

 

 

HIDE-A-HOSE

 

System Hide-a-Hose to pierwszy na rynku polskim system zarządzania wężem ssącym w odkurzaczach centralnych. Jest to system, który z powodzeniem działa już od 10 lat w innych krajach.

 

 

vacuflo_hide_a_hose_dzialanie

 

 

 

Dzięki specjalnej instalacji wąż ssący przechowywany jest w rurociągu wewnątrz ściany. Hide-a-Hose pozwala ukryć w ścianie 9, 12, a nawet 15 m węża. Jedną długością 15 m można odkurzyć dom nawet do 200 m2. Wąż ssący w systemie Hide-a-Hose jest lekki, elastyczny i pokryty specjalnym pokrowcem, który zabezpiecza meble przed porysowaniem. Dzięki sile ssącej, która go wciąga do rurociągu pokrowiec węża jest zawsze czysty.

 

 

 

JAK TO DZIAŁA ?

 

 

 

 

Do odkurzania wyciągamy odpowiednią ilość węża, następnie za pomocą obrotowej dźwigni mieszczącej się w gnieździe blokujemy jego położenie, tak by w czasie pracy nie cofał się. Następnie przy pomocy dźwigni czerwonej, mieszczącej się wewnątrz gniazda uruchamiamy odkurzacz centralny. Podłączamy rękojeść, rurę oraz szczotkę i można odkurzać. Po zakończeniu sprzątania odłączamy rękojeść rurę ze szczotką i zassać wąż z powrotem do instalacji.

 

 

ZOBACZ JAK TO DZIAŁA HIDE-A-HOSE  TUTAJ

 vacuflo_hide_a_hose

 

 

ZOBACZ PRZYKŁADOWĄ KALKULACJĘ SYSTEMU HIDE-A-HOSE TUTAJ

 

ZOBACZ CENNIK SYSTEMU HIDE-A-HOSE (TERAZ RETRAFLEX) TUTAJ

 

 

vacuflo_hide_a_hose_2

vacuflo_hide_a_hose_2_2