Ankieta

Czym grzejesz?

  ​

Pompy ciepła

Klimakonwektory- Fan Coils firmy Daikin 2012 ( artykuł archiwalny)

 

 ARTYKUŁ ARCHIWALNY
logo_daikin

 

Klimakonwektory to wysoce skuteczne urządzenia umożliwiające połączenie agregatów chłodniczych, pompy ciepła i kotłów grzewczych w wydajny, cichy system klimatyzacji i ogrzewania.

 

daikin_klimakonwektory

 

Klimakonwektory często kojarzone są jako „rozbudowane” grzejniki tzn. grzejniki, które grzeją i chłodzą. Jednak, to nie tylko urządzenia w formie szafkowej stojącej, które podobnie jak grzejniki umieszczane są pod oknami (choć naturalnie nie zawsze) i swym kształtem przypominają grzejnik. Klimakonwektory mają szeroką gamę wzorów, dzięki której możliwe jest ich zastosowanie nawet u najbardziej wymagających klientów. Występują jako urządzenia: ścienne, szafki stojące pod ścianą, szafki do zabudowy, kanałowe, kasetonowe. Firma Daikin wprowadziła na rynek, specjalnie dedykowane klimakonwektory HP, do sypialni o super cichej pracy, które współpracują z pompą ciepłą Altherma Daikin (więcej tutaj). Fan Coils mogą pracować z różnymi sterownikami w zależności od modelu.

Klimakonwektory firmy Daikin stanowią skuteczne rozwiązanie zapewniające uzyskanie idealnego komfortu ogrzewania i klimatyzacji, zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w biurach, hotelach, restauracjach itp.

 

daikin_zatawienie_klimakonwektorow